top of page
  • aguda5

לוח זמנים לאירוע הבחירות ביום שישי 29.3.2024



לחברים שלום

 

ביום שישי הקרוב ה- 29.3.2024 אנו נערוך בחירות לוועד האיגוד ולוועדת הביקורת.

 

הבחירות יערכו באופן אלקטרוני מהנייד כך שכל חבר יוכל להצביע מכל מקום בארץ. עם זאת, החלטנו לערוך מפגש חברים במנחת ראשון לציון אליו תוכלו להגיע ברכב וגם בטיסה.

 

לוח זמנים לאירוע

09:00 עד 11:00 נחיתות מטוסים ממנחתים אחרים. 

09:00 עד 11:30 ארוחת בוקר חלבית.

09:00 עד 12:00 הצבעה אלקטרונית.

11:30 עד 12:00 דברי סיכום של גיא קהילה, יו"ר הוועד היוצא. הענקת מגיני הוקרה לוועד היוצא.

12:05 הכרזה על החברים שנבחרו לוועד.

 

הצבעה אלקטרונית

1. בערב הבחירות תקבלו מהחברה מסרון עם הודעה בדבר הבחירות  המתקיימות למחרת יום שישי.

2. ביום הבחירות בשעה 10:00 תקבלו מסרון שמודיע לכם שההצבעה החלה.

3. במסרון יהיה לינק למערכת ההצבעה. נכנסים ללינק ומקלידים את המספר המזהה שלכם שהינו מספר רישיון הטייס שלכם כפי שרשום בספר הבוחרים של האיגוד. (סעיף ג' בסוף מסמך זה).  אחרי הזנת מספר רישיון ולחיצה על שלח, תקבלו בנייד מסרון סיסמא אותה תזינו למערכת הבחירות. עם הזנת הסיסמא תיפתח לפניכם מערכת הבחירות. עליכם לבחור (בלחיצה על התמונה) את 7 המועמדים שלכם לוועד (לא פחות ולא יותר) ובהמשך שני חברי וועדת ביקורת.  בתום התהליך לחצו -שלח- וסיימתם את ההצבעה.  במידה ותתקלו בבעיה, עומדים לרשותכם שני חברים לסיוע טכני:    חיים אורנשטיין, נייד 052-828-7827.    ליאב נפש, נייד 054-227-5105.

 

שאלון הגעה למנחת ראשון לציון.

לצורך הבנת כמות הגעת מטוסים ולצורך הזמנת הקייטרינג עלינו לדעת כמה חברים מתכוונים להגיע לאירוע במנחת ראשון לציון ובאיזה אמצעי תחבורה. ברכב או במטוס. לצורך קבלת מידע זה אנו מבקשים מכם לענות על השאלון הקצר הבא. טייסי מנחת ראשון לציון מתבקשים גם למלא את השאלון.

 

שאלון הגעה לאירוע במנחת ראשון לציון - לחץ כאן.

 

מיד עם קבלת השאלונים אנו נשלח לכל טייס, אישור נחיתה במנחת. שימו לב שלאחרונה שונתה ההקפה בגלל הקמת עמוד גבוה מאוד במתקן השעשועים בסופרלנד שמשפיע על נקודת בסיס למסלול 18. כמו כן ישלח לכם לינק לפמ"ת ראשון לציון ואת נוהלי המנחת.

מטוס שלא יקבל אישור מפעיל מנחת לנחיתה, לא יורשה לנחות ביום שישי.

אנו שמחים להציג לחברים את המועמדים לוועד האיגוד ולוועדת ביקורת.

 

א. לצפייה ברשימת המועמדים לוועד (מסודר לפי סדר א-ב): הבחירה היא 7 מתוך 11.

1.     אבנר יונאי - לחץ כאן.

2.     אופיר חיימוביץ - לחץ כאן.

3.     אלון  נשיא - לחץ כאן.

4.     אסתי פשין - לחץ כאן.

5.     גיא קהילה - לחץ כאן.

6.     יורם סדן - לחץ כאן.

7.     ירון רפפורט - לחץ כאן.

8.     עומר גוז - לחץ כאן.

9.     רמי שדה - לחץ כאן.

10.            שי אברמזון - לחץ כאן.

11.            תמיר פוטש - לחץ כאן.

ב. מועמדים לועדת ביקורת:

1.     יובל יצחקי - לחץ כאן.

2.     רונן סויסה - לחץ כאן.

ג. לצפייה בספר הבוחרים - לחץ כאן.

 

בברכה

האיגוד לתעופה ספורטיבית



18 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page